Zjednoczeni - Lider 7:1

Wyjazdowy pojedynek z faworytem rozgrywek skończył się dla nas wysoką porażką. Spodziewaliśmy się ciężkiej przeprawy w Trzemesznie , ale nawet w najczarniejszych snach nikt nie przypuszczał, że początek meczu to będzie gradobicie pod naszą bramką. Niestety fatalna gra naszej defensywy, błędy w kryciu, brak blokowania dośrodkowań powodują. że napastnicy gospodarzy harcują bezkarnie po naszym polu karnym. Po 17mminutach mamy bagaż pięciu goli i zastanawiamy się czy uda się uniknąć pogromu. W tym czasie przeprowadzamy jedną groźną akcję przy stanie 0:1 - Kepi indywidualnie ogrywa dwóch obrońców, ale ze względu na zbyt ostry kąt do strzału wycofuje piłkę na środek pola karnego, niestety obrońca jest szybszy od naszych. Po tych szybkich ciosach próbujemy odbudować mecz i wobec tego , że gospodarze nie forsują tempa gra się nieco wyrównuje. Konstruujemy akcje, ale większość kończy się na szesnastce lub udaje się wywalczyć rzut rożny. Po jednym z kornerów w 33 minucie Kepi dośrodkowuje na długi słupek do Radzia, a ten przytomnie wycofuje do wbiegającego w pole karne Olafa, który plasowanym strzałem obok słupka daje na gola.

Po przewie spodziewamy się nawiązania walki i choć częściowego odrobienia strat, niestety nie mamy dziś czym ugodzić rywali. Za to kolejne dwa błędy w obronie i znowu dwa gole dla Trzemeszna. Mamy swoje szanse po strzałach Krzycha i Kepiego z dystansu. Najlepsza okazja po krosowym podaniu Radka do Józia za linię obrony, niestety ten w sytuacji sam na sam fatalnie pudłuje. Trudno coś pozytywnego napisać po takim meczu. Trzeba wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów, niektórzy muszą zdecydowanie zwiększyć swoje zaangażowanie podczas meczu, jednocześnie musimy szybko zapomnieć o tym wyniku , mając świadomość, że w tej lidze na boisku w Trzemesznie raczej nikt nie wygra. Najlepsza recepta to trzy wygrane w kolejnych meczach pozostałych do zakończenia pierwszej rundy.

Skład: Jankowski - Socha, Szcześniak, Kowalski, Karolczyk - Jądrzyk, Grygier, Krakowski (C), Wojciński, Gościński - Magdziński oraz Niedopytała, Józiak, Giżycki, Szkutnik, Brylewski, Bździel i Korzuśnik.