2018-19 (trener Mariusz Piotrowski) Junior Starszy A2
Wielkopolska Liga Juniorów Starszych A2
2017-18 (trener Paweł Chęciński) Junior Młodszy B1
4 miejsce - I liga okręgowa Juniorów Młodszych - wiosna 2018 (awans do ligi wojewódzkiej)
2 miejsce - liga okręgowa Juniorów Młodszych - jesień 2017 (awans do I ligi)
2016-17 (trener Paweł Chęciński) Trampkarz Starszy C1
6 miejsce - I liga okręgowa Trampkarzy Starszych
2015-16 (trener Paweł Chęciński) Trampkarz Młodszy C2
2 miejsce - II liga okręgowa Trampkarzy C2 WZPN - wiosna 2016 (awans do I Ligi)
2 miejsce - liga Trampkarzy C2 WZPN - jesień 2015
2014-15 (trener Tomasz Dłużyk) Młodzik Starszy D1
1 miejsce - liga okręgowa Młodzika D1 WZPN - wiosna 2015
3 miejsce - liga Młodzika D1 WZPN - jesień 2014
2013-14 (trenerzy Tomasz Dłużyk i Hubert Kuchciński) Młodzik Młodszy D2
1 miejsce - liga Młodzika D2 WZPN - Grupa Vicemistrzowska (Wiosna 2014)
1 miejsce - turniej halowy UKS ŚREM CUP - 21.12.2013r.
2 i 5 miejsce - turniej halowy LOSiR Luboń CUP - 01.12.2013r.
2 miejsce - liga Młodzika D2 WZPN
15 miejsce - finał ogólnopolski Mistrzostw Polski U-11 PZPN Puchar im. Marka Wielgusa - 20-22 września 2013 r. Police
2012-13 (trener Czesław Jakołcewicz) Orlik Starszy E1
6 miejsce - Grupa Mistrzowska Ligi WZPN
1 miejsce - Finał Wojewódzki Mistrzostw Polski U-11 PZPN Puchar im. Marka Wielgusa - 13 maja 2013r. Murowana Goślina
3 miejsce - turniej halowy Molongo CUP - Poznań 24.03.2013r.
1 miejsce - turniej halowy Suchary CUP - Suchy Las 02.03.2013r.
2 i 4 miejsce - turniej halowy AP Błękitni Owińska CUP - Czerwonak 09.02.2013r.
1 miejsce - turniej halowy MKS Trzemeszno CUP (turniej rocznika 2001)- 02.02.2013r.
1 miejsce - turniej halowy Grand Prix Dopiewo - 06.01.2013r.
5 miejsce - turniej halowy Junior Koziegłowy CUP (turniej rocznika 2001) - Czerwonak 02.12.2012r.
1 miejsce - turniej halowy LOSiR LUBOŃ CUP- 25.11.2012r.
1 miejsce - liga Orlika E1 WZPN - awans do Grupy Mistrzowskiej
1 miejsce - turniej FWMT Mosina CUP 26.08.2012r.
Zespół w latach 2009- czerwiec 2012 funkcjonował w ramach rocznika 2001/02. W tym czasie w turniejach rocznika 2002 zanotował następujące osiągnięcia (trener: Łukasz Kubzdyl)
wiosna 2012
2 miejsce (faza grupowa) finał wojewódzki mistrzostw Polski U-10 Puchar Tymbarku 22.05.2012r. Plewiska
1 miejsce - finał powiatu poznańskiego mistrzostw Polski U-10 Puchar Tymbarka 10.05.2012r. Plewiska
1 miejsce - turniej halowy Jeziorak Żnin CUP 26.02.2012r.
13 miejsce - turniej halowy Hary Cup Łodź 28-29.01.2012r.
rok 2011
1 miejsce - turniej halowy NORDENIA DOPIEWO CUP- 04.12.2011r.
3 miejsce - turniej halowy SZÓSTKA ŚREM CUP- 12.11.2011r.
5 miejsce - Liga Mistrzów Koziołka jesień 2011r.
3 miejsce - turniej halowy JEZIORAK ŻNIN CUP- 13.03.2011r.
4 miejsce - turniej halowy LUBOŃ CUP- 16.01.2011r.
rok 2010
7 miejsce - turniej halowy LUBOŃ CUP- 20.11.2010r.
5 miejsce - turniej halowy LIDER WŁOCŁAWEK CUP 2010 - 13.02.2010r.
rok 2009
2 miejsce - turniej halowy MOSINA CUP- 12.12.2009r.
6 miejsce - turniej halowy UKS LIDER SWARZĘDZ - 14.11.2009r.