Z Akademią na zero

Aktualny mistrz i prawdopodobny zwycięzca naszej ligi okazał się poza zasięgiem także naszego zespołu. Porażka 0:14 może zanadto wysoka, ale w meczach z AP Reissa właściwie można ograniczyć ilość straconych bramek i postarać się coś strzelić. Z tym ograniczaniem lepiej było w drugiej połowie, a mimo kilku sytuacji bramkowych nie zdołaliśmy zdobyć honorowej bramki. Chłopcom należą się brawa za ambitną postawę na boisku, tym bardziej , że graliśmy bez rezerwowych graczy, a w polu musiał z konieczności zagrać nasz bramkarz Wojtek (na marginesie miał dwie dobre okazje bramkowe).  Z przodu szarpał Kepi i w drugiej połowie Maks, ale zabrakło nieco wsparcia od kolegów.

AP Reissa Poznań - LIDER Swarzędz 14:0 (9:0)

Skład: Jankes - Korzuch, Oli, Olaf, Maks - Krzychu (C), Leman, Kepi, Szymon, Wojtek - Kacper

Podsumowując w pierwszych pięciu meczach wiosną zdobywamy trzy punkty, niby niewiele , ale i tak więcej niż jesienią. Mamy za to za sobą starcia z czołówką i już od przyszłego tygodnia liczymy na zdobycze bramkowe i punktowe.