Wygrana z Koziołkiem

W ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem wiosennych zmagań ligowych zdecydowanie wygraliśmy z rówieśnikami z Koziołka Poznań 7:0. Trenerzy zdecydowali, że mecz zagraliśmy 3 razy po 25 min.

LIDER Swarzędz - KOZIOŁEK Poznań 7:0 (4:0, 2:0, 1:0) bramki: Kepi as. Olaf, , Leman as. Max, Max as. Leman, ?, Max as. Józiu, Kepi as. Max, Kepi as. Józiu.

Skład: Wojtek (Leon, Jankes) - Korzuch, Oli, Miaza, Olaf - Krzychu, Józiu, Kepi, Leman, Mati G. - Max oraz Mati R. Biały, Kacper i Szymon.

Dzisiaj mieliśmy komfort w postaci kilku zawodników na zmiany w polu i efekt od razu widać było na boisku. Cały mecz mieliśmy piłkę pod kontrolą, goście dopiero w ostatniej części zagrozili trzy razy naszej bramce, ale Jankes był na posterunku.