Suchary - Lider 3:3
W piątkowy wieczór zamiast treningu rozegraliśmy pożyteczny sparing z wymagającym rywalem grającym na co dzień w Lidze Wojewódzkiej WZPN Juniora B1, czyli dwie klasy wyżej niż my jesienią. Gościliśmy w Suchym Lesie na zaproszenie tamtejszych Sucharów i po dobrym meczu zremisowaliśmy 3:3.
Trenerzy umówili się na mecz rozgrywany 3x25 min, a ze względu na to, że boisko w Suchym Lesie jest nieco mniejsze niż pełnowymiarowe zespoły zagrały w 10-osobowych składach. W drużynie Lidera zabrakło kilku grających w lidze zawodników min. Kepiego, Olafa, Józia i Jankesa, także mieliśmy nadzieję zobaczyć jak zaprezentują się ich zmiennicy. Trener Paweł zagrał ustawieniem 1-3-1-4-1 i kilku zawodników zobaczyliśmy na innych pozycjach niż zwykle tj. Radek zagrał jako defensywny pomocnik, Krzychu jako ofensywny środkowy pomocnik, a Tomek jako napastnik. Widzieliśmy na boisku po półrocznej przerwie Jacoba, a także kilku nowych zawodników aspirujących do gry w zespole min. Maxa, Aleksa i Bartka. Na boisku zagrali zatem: Artur , Adi, Oli, Igor, Radek, Krzychu, Olek, Grzesiu, Tomek, Bryła, Pośpiech, Jacob, Aleks, Max, Bartek.
Przebieg meczu niespodziewanie dość wyrównany z przewagą strzałów po naszej stronie. Pierwszy gol dla Lidera autorstwa Tomka, który dobrze odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym. Bodaj swoją pierwsza bramkę w dotychczasowych meczach w barwach Lidera strzela także Oli, który idzie do końca za piłką i dobija po interwencji bramkarza po swoim wcześniejszym strzale. Najładniejsza akcja zakończona bramką dla nas ma miejsce w końcówce meczu. Adi wznawia z autu podając do Krzycha, ten mija 4 czy 5 rywali , zagrywa do Tomka, który odgrywa z klepki i Krzychu zdobywa wyrównującego na 3:3 gola. Oba zespoły mogły zdobyć przynajmniej jeszcze po jednym golu, ale napastnik Sucharów trafił z główki w poprzeczkę,a  z naszej strony Olek strzelając do pustej bramki trafił w słupek.
Gratulujemy chłopcom i trenerowi dobrego meczu i mamy nadzieję, że w kolejnych sparingach zaprezentują się równie udanie.
SUCHARY  Suchy Las - LIDER Swarzędz 3:3
bramki: Gościński, Szcześniak, Jądrzyk.