Odzyskana skuteczność

Bezbłędna gra w obronie i przyzwoita skuteczność pozwoliły na efektowne zwycięstwo z zespołem z Poznania. Z sytuacji bramkowych powinniśmy strzelić jeszcze przynajmniej 5 goli, gdyż zmarnowaliśmy min. rzut karny (Leman), a Kepi trafił w słupek. Królem polowania był Kacper Magdziński strzelając 5 bramek. Pozostałe gole dorzucili Olaf Wojciński 2, Michał Miazek, Łukasz Józiak i Maciej Lemański z kolejnego rzutu karnego. Szczególnie mogła się podobać bramka nr 7 kiedy to Leman rzucił z autu do stojącego na krótkim słupku Miazy, a ten głową przedłużył na długi słupek do Kepiego. Należy podkreśli, że oba karne wywalczył Miaza , grający dziś przez większość meczu w drugiej linii. Kuriozalna bramka padła po dalekim wybiciu piłki przez Jankesa , dopadł do niej Kepi zawinął bramkarza i strzelił do siatki. Tym samy nasz goalkeeper zaliczył asystę. Na wyróżnienie zasługuje Oli , który dziś "dzielił i rządził" w naszej defensywie potwierdzając wysoką dyspozycję z ostatnich tygodni.

Tym sposobem w ostatnim meczu sezonu w sobotę 17 czerwca powalczymy w Szamotułach o 7 miejsce w tabeli końcowej.

LIDER Swarzędz - PRZEMYSŁAW Poznań 10:0 (3:0) bramki: 1-0 Józiu as. Jacob (18 min.), 2-0 Leman (karny), 3-0 Kepi as Jankes (33 min.), 4-0 Olaf as. Leman (43 min), 5-0 Kepi as. Szymon (45 min.), 6-0 Kepi (47 min.), 7-0 Kepi as. Miaza (55 min.), 8-0 Olaf as. Kepi (58 min.), 9-0 Kepi as. Józiu (60 min.), 10-0 Miaza as. Biały (62 min.)

Skład : Jankes (Leon) - Korzuch, Olaf, Oli, Biały - Krzychu (C), Jacob, Mati G., Szymon, Leman - Kacper oraz Kepi, Józiu, Mati R.