Nasi zagrali z Juniorami

We wtorkowy wieczór naszych czterech zawodników zostało zaproszonych przez Trenera na sparingowy mecz Juniorów Starszych, którzy na poznańskiej Śródce zmierzyli się z Kopernikiem Poznań. Przyjemność ta spotkała Olafa, Józia, Miazę oraz Krzycha i trzeba przyznać , że na tle kilka lat starszych rywali spisali się całkiem poprawnie (rywale rocznik 1998-99!).Zespoły grały 3x25 minut, a nasi chłopcy przebywali na boisku cała drugą tercję i połowę trzeciej. Mimo , że mecz zakończył się dotkliwą porażką Lidera 0:5 (0:1, 0:0, 0:4), możemy mieć drobną satysfakcję z tego, że jak na boisku byli "nasi" straciliśmy tylko jedną bramkę. Chłopcy dawali stabilność w środku pola, byli agresywni w odbiorze, co nie było łatwe zważywszy na przewagę fizyczną przeciwnika oraz starali się dokładnie wyprowadzać piłkę po przejęciu. Gratulujemy udanego występu i mamy nadzieję, że zgromadzone doświadczenie zaprocentuje w meczach z rówieśnikami.

Trener zapowiedział, że będzie brał pod uwagę także kolejnych zawodników do sprawdzenia się w takich meczach, a kryteria to obecność na treningach, aktywne uczestnictwo i aktualna dyspozycja.