Nadal bez wygranej

Spory zawód sprawili dziś nasi Trampkarze przegrywając w Śremie z UKS 2:4 (1:2). Apetyt na pierwsze trzy punkty nie zostały zaspokojone choć mogło być inaczej gdybyśmy okazali się skuteczniejsi w pierwszym kwadransie meczu. Lider zaczął z animuszem i nie pozostawiał gospodarzom złudzenia po co przyjechał do Śremu. Już w piątej minucie Kepi trafia w poprzeczkę, a w następnych akcjach Józiu marnuje dwie setki sam na sam z bramkarzem. Jeszcze mamy szansę po strzale Lemana , który mija słupek o niecały metr. Niestety od dwudziestej minuty obraz gry zmienił się diametralnie. Śrem pozwolił żeby Lider się wyszumiał i umiejętnie przejął inicjatywę dość niespodziewanie obejmując prowadzenie po naszej stracie piłki. Chwilę potem koszmarny błąd Oliego i mamy drugą bramkę. Nasi chłopcy nie umieją się jakoś zmobilizować i podnieść po tych ciosach. Pomocną dłoń wyciąga sędzia dyktując karnego za wątpliwy faul na Miazie. Skutecznym egzekutorem jest Leman. Niestety wbrew naszym oczekiwaniem kontaktowy gol nie jest wystarczającym impulsem do przebudzenia Lidera. Druga połowa zaczyna się dość niemrawo, gospodarze przyczajeni czekają na kontrę, a my dość nieporadnie staramy się skonstruować akcję dającą zagrożenie pod bramką. Nie udaje się stworzyć realnej okazji do zdobycia gola , za to jedna z kontr Śremian kończy się golem. Odpowiadamy po kilku minutach gdy prostopadłe podanie Kepiego na kontaktowego gola zamienia Pitbull. Niestety niemal zaraz po wznowieniu znowu zaspała nasza obrona i po raz kolejny nie upilnowała szybkiego napastnika z numerem 9 , który ustala wynik meczu. Do końca meczy staramy się o zmianę niekorzystnego wyniku i są na to okazje. Najpierw Kepi zamiast podawać do lepiej ustawionego Pitbulla daje się wykazać bramkarzowi , a chwilę potem marnuje kolejną dogodną sytuację.  Generalnie gramy słabo , za mało podań i gry piłką ,za dużo indywidulanych prób, brak koncentracji w obronie, trudno kogokolwiek za ten mecz wyróżnić. Jeśli chcemy w I lidze zdobywać punkty to musimy to robić właśnie w takich meczach.

UKS Śrem - LIDER Swarzędz 4:2 (2:1). Bramki : 1-0 Majda 2-0 Jabłoński 2-1 Lemański (karny), 3-1 Draszczyk, 3-2 Staniszewski as. Magdziński, 4-2 Draszczyk

Skład Lidera: Jankes (Wojtek, Leon) - Olaf, Oli, Mati R., Biały - Krzychu (C) ,Miaza, Leman, Jacob, Józiu - Kepi oraz Korzuch, Wenek, Kacper Sz., Mati G., Pitbull, Max.