Z Huraganem bez bramek

Kolejny mecz kontrolny w naszym wykonaniu zakończył się bezbramkowym remisem. Nasz przeciwnik , trzeci aktualnie zespół w tabeli II ligi - Huragan Pobiedziska  był bliżej wygranej ale w sytuacjach bramkowych "sam na sam" doskonale spisali się nasi bramkarze. Mieliśmy też swoje szanse, a najbliżej szczęścia byli Miaza , Max oraz Krzychu.  Najbardziej martwi jednak słaba frekwencja ,co powoduje, że kolejny mecz gramy bez możliwości dokonania zmian w polu.

LIDER Swarzędz - HURAGAN Pobiedziska 0:0

Skład: Jankes (Leon, Wojtek) - Korzuch, Oli, Miaza, Olaf - Krzychu, Józiu, Kepi, Szymon, Kacper - Max.

Mecz okiem Trenera:

"W dzisiejszym sparingu było kilka dobrych akcji indywidualnych. Bramkarze zagrali bardzo dobre zawody, widzieliśmy udane akcje dwójkowe. Kilka bardzo groźnych uderzeń na bramkę. Duże zaangażowanie i duży wysiłek - mieliśmy male pole manewru w zmianach zawodników. Pojawiło się kilka mankamentów, które musimy poprawić:poruszanie się - wyjście na pozycję przy kryciu każdy swego, musimy grać bliżej siebie w obronie, trzeba  poprawić kondycję (u niektórych zawodników wyraźnie było widać braki kondycyjne) - tylko systematycny udział w treningach pozwoli to nadrobić.Nabiera to szczególnego znaczenia, gdy mamy niewielu zawodników na zmianę. Takie mecze jak dziś, bardzo pomagają w uzupełnieniu i nadrobieniu umiejętności. Pozwolą na wyciągnięcie wniosków do dalszej pracy."

Nic dodać nic ująć. Dziękujemy chłopcom za mecz i czekamy na kolejny występ już we wtorek, kiedy to zmierzymy się z liderem II ligi zespołem Błękitnych Wronki.