Wygrana z Huraganem

Juniorzy starsi zagrali mecz kotrolny z Huraganem w ostatnią niedzielę i w odróżnieniu od seniorów ograli swoich rówieśników 2:0. Padający deszcz nie przeszkadzał zbytnio zawodnikom obu ekip, ale gospodarze czuli się w nim lepiej. Mimo, że zagrali przetrzebieni kontuzjami widzieliśmy w ich wykonaniu o wiele lepszą piłkę niż przed tygodniem i co cieszy przy odrobinie szczęścia zachowali czyste konto po stronie strat bramkowych. Wynik otworzył w 16 minucie Kacper Tkaczyński wykorzystując podanie Tomka Gościńskiego, a trzy minuty przed końcem meczy rezultat ustalił Olek Krakowski po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego przez Mieszko Makowskiego.

Lider Swarzędz U18 – Huragan Pobiedziska U19 2:0 (1:0) bramki: K. Tkaczyński, A. Krakowski

Skład: Niedopytała – Korzuśnik, Kowalski, Karolczyk, Nowak – Makowski, Leonarczyk, Tkaczyński, Krakowski, Gościński, Deka oraz Szcześniak i Rydzewski.

Kolejne mecze zagramy:

niedziela 10 marca godz. 16:00 z KS Strzeszyn