Remis w pierwszym sparingu

W niedzielne południe rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny z zespołem Juniorów Młodszych i zakończył się on remisem 3:3.

Pierwsza bezbramkowa połowa należała do młodszych kolegów, którzy mieli trzy okazje do otwarcia wyniku, ale dobrze w bramce zachował się Jankes. Z naszej strony jeden celny strzał po rzucie wolnym egzekwowanym przez Krzycha. Po przerwie gramy zdecydowanie lepiej stwarzamy akcje i sytuacje bramkowe. Prowadzenie daje nam Igor wykorzystując dogranie Krzycha z rzutu rożnego. Za chwilę mogliśmy podwyższyć, ale rzutka Radek nie trafia głową w piłkę w dogodnej sytuacji po kolejnej wrzutce Krzycha. W rewanżu rywale wykorzystują niepewne zagranie i stratę w środku pola - Vogel w sytuacji sam na sam nie daje szans Arturowi. Mamy jednak kolejne okazje i je wykorzystujemy . Najpierw Patryk , a potem Radek doskonale zagrywają prostopadłe piłki do Kacpra, a ten dwukrotnie cieszy się z gola. Deco wychodzi sam na sam ale górą jest tym razem bramkarz przeciwnika. Szarżujący po prawej flance Olek zamiast strzelać w dobrej okazji wybiera podanie. W końcówce meczu ambitnie dążący do wyrównania młodsi koledzy wykorzystują najpierw koszmarny błąd Artura, a w ostatniej minucie stratę Radka i niezdecydowanie naszej obrony do prowadzając do remisu.

Trener przez cały mecz testował nowe ustawienie, wielu zawodników zagrało na nowych dla siebie pozycjach. Są pierwsze materiały do analizy, mamy nadzieję, że w meczach ligowych zobaczymy pożądany efekt.

Zagraliśmy w składzie:

I połowa: Jankowski - Karolczyk, Leonarczyk, Wojciński, Deka - Kowalski (Szcześniak), Jądrzyk, Witaszek, Krakowski, Nowak - Tkaczyński

II połowa: Niedopytała - Witaszek, Szcześniak, Karolczyk (Kowalski), Korzuśnik - Leonarczyk, Jądrzyk (Nowak),Krakowski, Tkaczyński, Rydzewski - Deka