Dobra gra bez efektu punktowego

Porażka ze Spartą Konin 1:3(0:2). Tracimy gola po klopsie Artura w 10 min i kolejnego po błędzie defensywy 28 min. Mamy swoje szanse po strzałach Kacpra i Tomka. Ożywienie w naszych szeregach dopiero w drugiej połowie po wejściu niedysponowanego dziś Krzycha. Prowadzimy grę i mamy sytuacje. W 50 minucie korner , Krzychu idealnie zagrywa do Radka i łapiemy kontakt. Mamy jeszcze kilka okazji strzelają Olek i Kacper, ponownie swietne centry Krzycha marnują Igor i Radek. Najbliżej wyrównania jest w 78 minucie, rzut wolny Krzycha z 40 metrów i silna bomba w poprzeczkę. Próbujemy ambitnie do końca, co wykorzystują rywale strzelając w doliczonym czasie gry. W sumie bardzo szkoda tego meczu bo rywal chyba najsłabszy z dotychczasowych. Cóż bez ognia w ataku i solidności w obronie nie da się osiągnąć wyniku.

LIDER: Artur- Deco, Radek, Oli, Igor, Mieszko, Tomek, Robert ( Krzychu), Olek, Max ( Bryła), Kacper.