Derby na remis

W kolejnym meczu sparingowym Trampkarze Starsi Lidera zmierzyli się w meczu derbowym z Juniorami Młodszymi Unii Swarzędz. Mecz rozegrany w formacie 3x30 min. zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1 (0:0, 0:0,1:1). Bramkę dla Lidera strzelił na początku trzeciej kwarty Jakub Andrzejczak.

Skład Lidera: Stolecki (Czerniak, Jankowski)- Wojciński, Miazek, Szcześniak, Korzuśnik - Jądrzyk (C), Józiak, Andrzejczak, Lemański, Grygiel - Bartkiewicz.

Mecz wyrównany , oba zespoły miały okazje do strzelenia bramek, ale raziły nieskutecznością, Unia najbliżej powodzenia była w pierwszej części meczu trafiając w poprzeczkę. Lider odwzajemnił się strzałem w słupek oraz kilkoma "setkami" pod bramką rywali. Najbliżej strzelenia gola, a właściwie kilku bramek był Max. Bramki padły w ostatniej części kiedy to najpierw Jacob zachował się przytomnie w zamieszaniu pod bramką Unii i umieścił piłkę w siatce z najbliższej odległości. Kilka minut później kontra Unii zakończyła się wyrównaniem po błędzie Jankesa.

Trener dobrze ocenił postawę naszych zawodników w dzisiejszym meczu i pochwalił ich za realizację założonej przed meczem taktyki. Zważywszy , że nie mieliśmy nikogo na zmianę z zawodników z pola, należy wspomnieć, że chłopcy dobrze wytrzymali mecz kondycyjnie, na tle rywala mającego w zanadrzu bodaj siedmiu rezerwowych.

W innym rozegranym dziś meczu kontrolnym nasz pierwszy ligowy przeciwnik Mieszko Gniezno pokonał 2:1 zespół UKS Śrem 2001.

Trampkarze Starsi Lidera kolejny sparing zagrają 11 marca o godz. 12:00 z Huraganem Pobiedziska.