Wysokie wygrane w meczach kontrolnych

W niedzielę i we wtorek rozegraliśmy kolejne dwa mecze kontrolne , które pokazują, że coraz lepiej radzimy sobie na boisku doskonaląc poszczególne elementy gry. Najpierw pewnie wygraliśmy z B klasowym seniorskim zespołem KS Strzeszyn 5:1, a następnie pokonaliśmy Juniorów Młodszych Luboński KS 6:1.

W niedzielnym meczu pierwsza połowa to całkowita dominacja naszego zespołu potwierdzona czteroma bramkami,z  których klasycznego hattricka skompletował Adrian Deka. Jedną bramkę dorzucił Adrian Nowak, a tuż po przerwie trafił Maks Rydzewski. Przy bramkach kolegów asystowali Tomek Gościński 2, Olek Krakowski 2 i Adrian Nowak. W drugiej połowie z naszej strony mimo licznych okazji widzieliśmy pokaz nieskuteczności, dwa razy bramkarza gości ratował słupak a raz poprzeczka. Dodatkowo niefortunnie interweniował w jednej z sytuacji Artur co zakończyło się stratą bramki i co gorsza jego kontuzją, która wyklucza go z treningów na ponad miesiąc.

Zagraliśmy w składzie: Jankowski - Witaszek, Karolczyk, Kowalski, Nowak - Makowski, Szcześniak, Gościński, Tkaczyński, Krakowski - Deka oraz Niedopytała, Korzuśnik, Rydzewski, Brylewski, Jądrzyk.

Z kolei we wtorek wieczorem zagraliśmy z Lubońskim KS. Rok młodsi rywale odstawali od nas nieco warunkami fizycznymi, ale pokazali umiejętności o wiele wyższe niż sugeruje końcowy wynik 6:1. Na pewno postawili cięższe warunki gry niż seniorzy ze Strzeszyna, niemniej nasi zawodnicy udokumentowali na boisku przewagę piłkarskich walorów. Warto zauważyć, że każdą bramkę  zaliczył inny zawodnik, zatem ta wygrana to prawdziwe zespołowe dzieło. Kolejno trafiali : 1 połowa -

A. Deka asysta A. Krakowski,- ładna zespołowa akcja ,

R. Kowalski wykorzystuje błąd  bramkarza po rzucie wolnym egzekowowanym przez A. Deka,

K. Tkaczyński po dośrodkowaniu z rożnego K. Jądrzyka,

A. Krakowski po prostopadłym dograniu T. Gościńskiego,

J. Brylewski po akcji prawą flanką A. Krakowskiego,

P. Leonarczyk po dograniu w polu karnym J. Brylewskiego

Skład Lidera w tym meczu: Jankowski- Witaszek, Karolczyk, Kowalski, Nowak - Leonarczyk, Jądrzyk, Gościński, Krakowski, Tkaczyński- Deka oraz Korzuśnik, Szcześniak, Makowski, Brylewski.

Kolejny mecz zagramy w niedzielę 17 marca o godz. 16:00 na boisku SCSiR Swarzędz z Jurandem Koziegłowy (seniorzy A klasa).