Przygotowania do sezonu B1

Tradycyjnie z początkiem sierpnia rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu od obozu piłkarskiego , który tym razem odbywa się w Bornem Sulinowie. Jak już wiemy powstał nowy zespół z połączenia rocznika 2002 i rocznika 2001, który zagra jesienią w lidze Juniora Młodszego B1 grupa 1. W sobotę 5 sierpnia chłopcy udali się na tygodniowy obóz gdzie ostro trenują w celu przygotowania odpowiedniej formy sportowej.

LIGA

Sezon rozpoczynamy w sobotę 26 sierpnia o godz. 11:00 meczem w Gnieźnie , a kolejny mecz rozegramy prawdopodobnie w środę 30.08 w Rogoźnie. Tydzień wcześniej planujemy sparing w Swarzędzu , prawdopodobnie w sobotę 19.08 o godz.10:00 lub 12:00. Pełen terminarz opublikuję jak tylko zostanie zatwierdzony przez WZPN. W tym sezonie gramy 2x40 min, bez zmian powrotnych. Kadra meczowa liczy 18 zawodników, także mamy nadzieję , że wymusi to rywalizację na treningach o skład meczowy.

BADANIA LEKARSKIE

W dniu 17. 08 w godz. 17:00 - 20:00 jest możliwość przeprowadzenia lekarskich badań okresowych. Koszt badania 50 zł (niestety podwyżka niezależna od klubu), także jeśli ktoś chce można wykonać badania indywidualnie w przychodni sportowej na ul. Reymonta w Poznaniu. Na badania organizowane przez klub konieczne jest dostarczenie badań morfologii krwi, OB, glukozy w surowicy i badania moczu (dotyczy osób, które nie dostarczały tych wyników wiosną 2017 czyli większości naszych zawodników).