Krzychu zagrał z seniorami

Nasz zawodnik Krzysztof Jądrzyk zadebiutował wraz z trzema kolegami z rocznika 2003 w meczu zespołu seniorów UKS Lider Swarzędz. Krzychu wszedł na boisko w 46 minucie i zagrał całą drugą połowę. Opis meczu poniżej:

Seniorzy Lidera w minioną sobotę na poznańskiej Śródce zagrali pierwszy sparing z A-Klasową Polonią Poznań i wygrali 3:0. Bramki padły w pierwszej połowie meczu, a strzelali Maciej Jakubek w 14 minucie po podaniu Bartka Marca, Adrian Małek w 21 minucie po asyście Jakubka i ponownie Adrian w 24 minucie po podaniu Dawida Kosturskiego. Były okazje żeby wygrać wyżej, ale zawiodła skuteczność. Należy nadmienić, że trener Maciej Rybicki w tym meczu skorzystał z naszych juniorów i tym samym swój debiut w seniorskiej piłce zaliczyli Krzysztof Jądrzyk z rocznika 2002 oraz trójka z rocznika 2003 - Jan Książkiewicz, Kacper Fornalkiewicz i Arsen Kapustynski. Podeszli do meczu bez respektu dla starszych rywali i pokazali na ich tle spore umiejętności. Gratulujemy i życzymy, żeby ciężkim treningiem i dobrą postawą zasłużyli na uznanie w postaci debiutu ligowego tej wiosny.