Wygrana w Zalasewie

Trampkarze Starsi odnieśli trzecie kolejne zwycięstwo w I lidze, są to jednak pierwsze punkty zdobyte na własnym boisku w Zalasewie. Wygrana 7:4 z AP Reissa Luboń jak i sam mecz miały podobny przebieg do zeszłotygodniowej potyczki w Owińskach. Najpierw prowadzenie dwoma bramkami, później wyrównanie , a na koniec pokazanie swojej wyższości w drugiej połowie.

LIDER Swarzędz - AP REISSA Luboń 7:4 (3:2) Bramki: 1-0 Pitbull as. Leman (3 min.), 2-0 Leman (18 min.), 2-1 ? (25 min.), 2-2 ? (30 min.), 3-2 Olaf as. Kepi (35 min.), 4-2 Pitbull as. Józiu (37 min.), 5-2 Kepi as. Pitbull (47 min.) 6-2 Leman as. Krzychu (51 min.), 6-3 ? (60 min.), 6-4 ? (65 min.), 7-4 Kepi as. Pitbull (70 min.);

Skład:  Leon (Jankes) - Korzuch, Miaza, Olaf, Biały - Krzychu (C), Leman, Józiu, Kepi, Jacob -Pitbull oraz Mati R., Mati G., Wenek, Kacper Sz. i Max.

Rozpoczęliśmy mocnym uderzeniem już w 3 minucie gdy świetnie w polu karnym znalazł się Pitbull głową wykorzystując idealne dośrodkowanie Lemana. Kolejne akcje bramkowe to strzał Krzycha obroniony przez bramkarza i okazja bramkowa Lemana. Ten ostatni podwyższa na 2:0 w 18 minucie po indywidualnej szarży. Niestety popełniamy ten sam błąd co tydzień temu i pozwalamy gościom na wyrównanie. Pierwszy gol po kontrze i sytuacji sam na sam, drugi po rzucie wolnym i braku asekuracji Leona, który odbił piłkę przed siebie. Na szczęście zdobywamy gola do szatni, wrzutka z rożnego Kepiego ląduje na głowie Olafa , a chwile potem w siatce.

Druga połowa zaczyna się podobnie jak pierwsza, a Pitbull skrzętnie wykorzystuje podanie Józia. Kolejny gol autorstwa Kepiego po akcji Józia i podaniu Pitbulla. Kilka minut później Krzychu dogrywa do Lemana i mamy szóstego gola zyskując pewność , że trzy punkty zostaną w Zalasewie. Trochę nerwów wprowadziły jednak dwa gole dla rywali, pierwszy po dobrze wykonanym rzucie wolnym , drugi po stracie piłki w środku pola. Chwilę potem doskonała interwencją popisał się Jankes po strzale w rzutu wolnego. Zwycięstwo pieczętuje w ostatniej akcji meczu Kepi wykorzystując prostopadłe podanie Pitbulla. Gratulujemy chłopcom i trenerowi wygranej oraz awansu na siódme miejsce w tabeli. Czekamy na kolejne dobre mecze.