Lider U18- Jurand Koziegłowy 2:5

Juniorzy starsi zagrali w niedzielę grającymi w klasie A seniorami Juranda Koziegłowy i przegrali 2:5. Mimo niekorzystnego wyniku mecz osiągnął swoje cele, trener mógł poćwiczyć ustawienia zespołu z trudnym rywalem. Należy podkreślić fakt, że do 60 minuty meczu mieliśmy korzystny rezultat 2:2 i dwie zmarnowane dogodne sytuacje, a przy ich wykorzystaniu mogło zakończyć się różnie. Wobec poważnych kontuzji naszych obu bramkarzy w naszej bramce zagrał testowany bramkarz z MKS Przemysław Poznań i spisał się całkiem poprawnie.

Lider Swarzędz U18 – Jurand Koziegłowy 2:5 (1:2) bramki: A. Krakowski, A. Nowak

Skład: A. Mortka – S. Witaszek, R. Kowalski, I. Karolczyk, A. Nowak – K. Jądrzyk , P. Leonarczyk, K. Tkaczyński, A. Krakowski, T. Gościński, J. Brylewski oraz J. Korzuśnik, , M. Makowski i K. Czarnecki.

W niedzielę 24.03 o godz. 16:00 zapraszamy na boisko SCSiR na ostatni mecz kontrolny przez wznowieniem rozgrywek ligowych. Naszym rywalem będzie zespół UKS Śrem rocznik 2002.